ELKAP verdiği hizmetlerde ve ürün satışlarında doğrudan üretim sistemlerini hedeflemiştir.

Çeşitli  sektörlere ait üretim sistemlerinde yer alan makine parçalarının üretimi ve yeniden çalışır hale getirilmesi  faaliyetlerin esasını oluşturur.

 

ELKAP başta Çelik, Kağıt, Sentetik İplik, Çelik Tel ve Halat, Savunma sanayi olmak üzere   Enerji, Lastik ve Plastik, Petrokimya, Alüminyum, Makina,Sondaj, Dokuma, Otomotiv, Bakır Tel ve Kablo, Gıda, Sentetik Gübre, Madencilik gibi farklı sanayi kollarında birçok firma ile çalışmaktadır.

 

ELKAP kaplama yenileme  çalışmalarıyla farklı karekterdeki birçok üretim hattına  destek vermektedir. Kısa süre içinde parçaların yeniden kullanılır hale getirilmesiyle üretim kaybının ve kalite problemlerinin önüne geçilmektedir. Birçok firma ile uzun süreli sözleşmeler yapılarak hizmetlerin  sürekli olması sağlanmaktadır.

 

ELKAP  üretim sistemlerinde  yer alan ve ürünün kalitesini doğrudan etkileyen kritik birçok parçanın imalatını gerçekleştirmektedir.  Yüksek standartlardaki  ürünleriyle Türkiye de ve dünyada  birçok firmanın tedarikçisi konumundadır.

 

ELKAP Son yıllarda kapasite ve teknoloji alanında yeni yatırımlar yapmıştır. Bunun sonucu olarak özellikle kağıt ve çelik endüstrisinde yeni müşterilere ulaşmıştır. ELKAP yatırımlarını  sürdürerek bir dünya markası olmayı hedeflemiştir.

 

 

ELKAP dünya çapında çözümler sunar ...

 

Germany

Belgium

Italy

Azerbaijan

Indonesia

Australia

USA

Canada

Iran

Irak

Austria

U.K.

PAZAR PROFİLİ

ADRES:

Hanlıköy Mahallesi 15. Sokak No: 21

54580  Arifiye, SAKARYA

TELEFON:

+90.264.2751387

+90.264.2763355

+90.264.2769773

EMAIL:

elkap@elkap.com.tr

elkap@elkap.com

FAX:

+90.264.2755678

İletişim Bilgilerimiz

  • Site Kullanım Şartları
  • Gizlilik
  • Çerez Kullanımı

© 2019 Site İçerisindeki Tüm Yazılı ve Görsel İçeriğin Telif Hakları ELKAP'a Aittir. İzinsiz Kullanılamaz.